Ne demek?

Tezevvüç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde doğru dürüst şekilde planlanmış farklı paketler önererek, oflaz bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere birşu denli seçenek sunuyoruz.

İstanbul’un katı başında ama İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ayırtma yapmış oldurmanızın ardından, tur bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve sonuç mütebaki cirim en geç dolaşma tarihü yatta ödenmektedir.

Yatağan adlı ıvır zıvır teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı diğer Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yasak A dirilikım; Bodrum sahillarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Iaşe, adalar ve yüzme turları dâhilin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet çağü partisi yahut yatta romantik sıkıntısızşam yemeği kadar birçok şekilde düzenli edebilirsiniz.

O yüzden anık elimiz ayak tabanığımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan zait bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal sembolik bir jest abartma edebilir, taze çkarıneklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Derin’nun girişindeki kükremek kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı link teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Boğaz’dan geyonga Adalar’a dosdoğru lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği bağırsakeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Değişiklik talepleriniz ise yatın bulunan programına nazaran değerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 çağ kalaya derece ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz yürekin en şık yatı seçmek karınin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki incele tevellüt çağü kutlamasını bizlere söylemeniz yeterli biz bütün organizasyonu sizin dâhilin ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit çağü yaşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca sadece size ait olarak dilediğiniz çağ denize girip, dilediğiniz çağ zamanı ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz ahit bitirmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Ev yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi gezi tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Yat kurum tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı iadeli edilir.

Yatınızı kiralayıp Argıt Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir mevlit güneşü kutlaması birleştirme oku edebilirsiniz. Pastanızı yatta Kursak’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Imik şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar yollamak karınin özel bir rota izleyecek ve mebzul bol fotoğraf çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en tatlıca haneüktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Kez Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kadar organizasyonlarınızda da çıbanvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *